- PHILIPS

Цена
€76 32 / 149 27 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Series 5000 HR3781 - Hand mixer - 500 W - black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Hand mixer |
| Colour | Black |
| Body Material | Plastic |
| Comfort Grip | Yes |
| Function & Settings | Turbo function |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Speed Settings | 5 presets |
| Display | |
| Type | LED display |
| Miscellaneous | |
| Included Blades & Attachments | Stainless steel whisk, stainless steel dough hook, blender jug attachment (1 l) with lid |
| Power | |
| Power Consumption | 500 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Cord Length | 1 m |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 23.4 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 22.3 cm |
| Weight | 1.507 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 28.3 cm |
| Depth (Shipping) | 21 cm |
| Height (Shipping) | 24.3 cm |
| Weight (Shipping) | 1.9 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Hand mixer |
| Colour | Black |
| Body Material | Plastic |
| Function & Settings | Turbo function |
| Speed Settings | 5 presets |
| Included Blades & Attachments | Stainless steel whisk, stainless steel dough hook, blender jug attachment (1 l) with lid |
| Power Consumption | 500 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Cord Length | 1 m |
| Warranty | 2 years |
| Comfort Grip | Yes |
| Width | 23.4 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 22.3 cm |
| Weight | 1.507 kg |
| Width (Shipping) | 28.3 cm |
| Depth (Shipping) | 21 cm |
| Height (Shipping) | 24.3 cm |
| Weight (Shipping) | 1.9 kg |
| Type | LED display |
| Тегло | 1.90кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Ръчен |
| Мощност (W) | 500 |
| Степени на скорост (count) | 5 |
| Обем на купата (L) | 1.5 L |
| Пулс/Турбо функция | Да |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Брой приставки (count) | 2 |
| Планетарно движение | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.90кг |
PHILIPS Миксер 500W 2в1 с приставка за пасатор, мерителна кана, LED дисплей, 5 скорости и турбо режим
Приготвяйте с лекота смутита, супи и сосове с мощния Philips HR3781/10 миксер. Благодарение на 500W мотор и 5 скорости с турбо режим, ще се справите дори с най-твърдите съставки за секунди.
Ключови Предимства
- Мощен 500W мотор — Смесва дори твърди съставки бързо и гладко.
- 2в1 дизайн — Включва приставка за пасатор и мерителна кана за универсална употреба.
- LED дисплей и 5 скорости — Лесно управление на скоростта с ясен дисплей и турбо режим за допълнителна мощност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Ръчен |
| Мощност (W) | 500 |
| Степени на скорост | 5 + Турбо |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Брой приставки | 2 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Ръчен миксер
- Приставка за пасатор
- Мерителна кана (800 ml)
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





